Bambiriáda Aktuality Fotogaléria Pre Médiá Partneri Viete kto? Kontakt Staršie ročníky
Aktuality - Martin
CVČ KAMARÁT, Martinský parlament mladých a M´ART´IN v spolupráci s ICM, Skautmi a eRKOM zorganizovalo v sobotu 15.5.2010 na Divadelnom námestí 4.ročník festivalu detí a mládeže BAMBIRIÁDA, na ktorom sa zúčastnilo vyše 30 organizácií, pracujúcich s deťmi a mládežou vo voľnom čase.

Bambiriáda v Martine vyvrcholí sobotňajším programom. Uvidíte pódiové vystúpenia detí a mladých, ukážky polície a záchrannej služby, tanečné kreácie a koncert kapiel. Aj teraz platí, že lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť, a preto Vás pozývame na Bambiriádu, ktorej kompletný program môžete nájsť tu.

Program Bambiriády v sobotu je vyvrcholením všetkých akcií a podujatí, ktoré sa uskutočnia v bambiriádnom týždni. Je pripravená pestrá ponuka aktivít, s ktorými môžete spoznať nových ľudí a navštíviť zaujímavé miesta.

Neviete čo bude na Bambiriáde v Martine? Kto tam vystúpi? Čo Vás bude čakať alebo čoho všetkého sa môžete zúčastniť? Neviete kam ísť a už vôbec nie o koľkej? Tak neváhajte a kliknite, aby ste sa dozvedeli viac.

Za Bambiriádou v Martine stojí množstvo ochotných ľudí, organizácií a spoločností, ktoré dokážu odkrojiť zo svojho času a venovať ho deťom a mladým.