Bambiriáda Aktuality Fotogaléria Pre Médiá Partneri Viete kto? Kontakt Staršie ročníky
Aktuality - Námestovo
Ponúkame Vám záznam z Bambiriády v Námestove, ktorý bol odvysielaný regionálnou televíziou TV Oravia. Viac sa dozviete po kliknutí na nadpis.

V dňoch 10. – 16. mája 2010 sa v Námestove pod záštitou primátora mesta Ing. Jána Kaderu konal 7. ročník festivalu práce s deťmi a mládežou Bambiriádu 2010. Napriek nepriaznivému počasiu, ktoré preverilo pripravenosť organizátorov sa podarilo usporiadať zaujímavé a atraktívne námestovské dni pre deti a mládež s tohtoročným mottom: „Prevencia je viac ako represia.“

Hlavný program Bambiriády v Námestove začína v piatok 14. mája a končí v nedeľu 16. mája. Počas troch dní zažijete pódiové vystúpenia deti a mladých, akciu hasičov, záchranárov a policajtov a hry, ktoré pre vás pripravili dobrovoľníci z detských a mládežníckych organizácií. Kompletný program na tieto dni Vám ponúkame práve tu.

Počas bambiriádneho týždňa môžete navštíviť množstvo miest, kde sa stretnete zo zaujímavými ľuďmi a spoznáte nové príležitosti ako tráviť voľný čas. Na výber je široká ponuka, aby ste si mohli vybrať práve to, čo Vás najviac láka.

Neviete čo bude tento rok na Bambiriáde v Námestove? Kto tam vystúpi? Čo Vás bude čakať alebo čoho všetkého sa môžete zúčastniť? Neviete kam ísť a už vôbec nie o koľkej? Tak neváhajte a kliknite, aby ste sa dozvedeli viac.

Za Bambiriádou v Námestove stojí množstvo ochotných ľudí, organizácií a spoločností, ktoré dokážu odkrojiť zo svojho času a venovať ho deťom a mladým.