Bambiriáda Aktuality Fotogaléria Pre Médiá Partneri Viete kto? Kontakt Staršie ročníky
Aktuality - Žilina
Do Žiliny v týždni od 10.-16. mája 2010 zavítal 7. ročník festival práce s deťmi a mládežou Bambiriáda 2010. Napriek rozmarom počasia, ktoré preverili pripravenosť organizátorov sa podarilo usporiadať festival s tohtoročným mottom „Prevencia je viac ako represia“.

Program Bambiriády v Žiline vyvrcholí v piatok 14. a v sobotu 15. mája. V týchto dňoch môžete uvidieť folklórne vystúpenia detí a mladých, pódiové vystúpenia, tvorivé dielne a netradičné hry, ktoré pre Vás pripravili dobrovoľníci z detských a mládežníckych organizácií. Podrobný program môžete nájsť práve tu.

Počas bambiriádneho týždňa môžete navštíviť množstvo miest, kde sa stretnete zo zaujímavými ľuďmi a spoznáte nové príležitosti ako tráviť voľný čas. Na výber je široká ponuka, aby ste si mohli vybrať práve to, čo Vás najviac láka.

Neviete čo bude tento rok na Bambiriáde v Žiline? Kto tam vystúpi? Čo Vás bude čakať alebo čoho všetkého sa môžete zúčastniť? Neviete kam ísť a už vôbec nie o koľkej? Tak neváhajte a kliknite, aby ste sa dozvedeli viac.

Bambiriáda sa rozbieha aj v Žiline. Záštitu nad celým podujatím prevzal Ivan Harman, primátor mesta Žilina. Hlavným organizátorom ostáva Rada mládeže Žilinského kraja.

Prihlášku pre organizácie, ktoré sa chcú zúčastniť Bambiriády, si môžete stiahnuť tu. Je univerzálna pre všetky aktivity, ktoré sa počas bambiriádneho týždňa udejú.