Bambiriáda Aktuality Fotogaléria Pre Médiá Partneri Viete kto? Kontakt Staršie ročníky
Aktuality - Ružomberok
Ružomberok v druhom májovom týždni privítal po druhý krát festival práce s deťmi a mládežou. Tohoročným mottom celého festivalu bolo ,,prevencia je viac ako represia“.

Bambiriáda v Ružomberku sa presúva z dôvodu nepriaznivého počasia o týždeň na 22. 5. 2010. Program a miesto zostávajú tie isté ako v pôvodný deň.

Bambiriáda v Ružomberku vyvrcholí sobotňajším programom. Uvidíte pódiové vystúpenia detí a mladých, ukážky polície a záchrannej služby, tanečné kreácie a koncert kapiel. Aj teraz platí, že lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť, a preto Vás pozývame na Bambiriádu, ktorej kompletný program môžete nájsť tu.

Program Bambiriády v sobotu je vyvrcholením všetkých akcií a podujatí, ktoré sa uskutočnia v bambiriádnom týždni. Je pripravená pestrá ponuka aktivít, s ktorými môžete spoznať nových ľudí a navštíviť zaujímavé miesta.

Neviete čo bude tento rok na Bambiriáde v Ružomberku? Kto tam vystúpi? Čo Vás bude čakať alebo čoho všetkého sa môžete zúčastniť? Neviete kam ísť a už vôbec nie o koľkej? Tak neváhajte a kliknite, aby ste sa dozvedeli viac.

Za Bambiriádou v Ružomberku stojí množstvo ochotných ľudí, organizácií a spoločností, ktoré dokážu odkrojiť zo svojho času a venovať ho deťom a mladým.